Moksleiviams

Moksleivi, jei tave domina mūsų fakultete siūlomos studijų programos, bet kyla klausimų ar dvejoji – nesidrovėk ir susisiek su vienu iš mūsų! Patarsime tau ir padėsime apsispręsti bei pasirinkti Tau tinkamiausią studijų programą!

Paspaudus ant nuotraukos Tave tiesiai nukreips į kontaktinį Facebook profilį

Informacinės sistemosInformacinės sistemosInformacinės sistemosInformacinės sistemosInformacinių technologijų paslaugų valdymasInformacinių technologijų paslaugų valdymasInžinerinė informatikaInžinerinė informatikaInžinerinė informatikaProgramų inžinerijaProgramų inžinerijaProgramų inžinerijaProgramų inžinerijaBioinžinerijaBioinžinerijaBioinžinerijaMultimedija ir kompiuterinis dizainasMultimedija ir kompiuterinis dizainasMultimedija ir kompiuterinis dizainasMultimedija ir kompiuterinis dizainasMultimedija ir kompiuterinis dizainasMultimedija ir kompiuterinis dizainasMultimedija ir kompiuterinis dizainasMultimedija ir kompiuterinis dizainas

Mūsų fakultete taip pat siūlomos moderniųjų technologijų matematikos bei duomenų analizės technologijų studijų programos. P.S. Jei domina studijų programos iš kitų VGTU fakultetų taip pat mums gali parašyti ir atrasime kontaktinį asmenį!