SOCIALINIO ŽEMĖLAPIO (2017m. pavasario semestro) REZIUMĖ

2017-09-26

Šių metų pavasario semestro metu pateikėme Jums Fundamentinių mokslų fakulteto socialinio žemėlapio anketą, siekdami gerinti mūsų fakulteto aplinką bei socialinį gerbūvį. Labai džiaugiames, jog sulaukėme daug atsakymų iš aktyvių, akademiškai pilietiškų mūsų bendruomenės narių! Visus Jūsų pastebėjimus aptarėme su fakulteto Infrastruktūros prodekanu ir norime pasidžiaugti, jog nuo rugsėjo mėnesio mūsų universiteto socialinė aplinka bus dar geresnė. Bus vykdomi šie tobulinimo darbai:

  • 02 auditorijoje bus: efektyvinama ventiliavimo sistema, užtikrintas visų auditorijoje esančių rozečių veikimas, iškeltas svarstytinas klausimas, kaip užtikrinti, kad studentams būtų aiškiai matoma ant lentos rašoma informacija.
  • Bus užtikrinta papildoma auditorijų bei klasių lentų priežiūra.
  • Kompiuterinėje klasėje L501 bus įrengtos papildomos rozetės nešiojamiems kompiuteriams.
  • 09/02 auditorijoje bus užtikrintas pastovus Wi-Fi veikimas.

Taip pat atsižvelgėme į kitus Jūsų pastebėjimus ir norime pabrėžti, jog:

  • Kadangi dauguma auditorijų langų yra pietinėje arba vakarinėje pusėje, galime dažniau mėgautis saule, tad kad būtų užtikrinta ne tik vėsa šiltuoju metu sezonu, bet ir oro cirkuliacija – pravertas langas yra geresnė išeitis nei papildomas kondicionierius.
  • Lentos priežiūra turi būti užtikrinta paskaitos eigoje dėstytojo arba ja besinaudojančio studento.
  • Papildomai buvo patikrintos auditorijose esančios garso kolonėlės bei mikrofonai.
  • Kiekvienas studentas turi pilną teisę fiksuoti kompiuterio ar jo priedo gedimą bei reikalingos paskaitų metų programinės įrangos ilgalaikius trikdžius internetu (pagalba.vgtu.lt) arba telefonu (8-5 274 4918, viet. 9918).

Visas problemas galime išspręsti, svarbiausia netylėti, komunikuoti ir būti pilietiškais. Jei pamatote problemą, nebijokite pranešti mums, VGTU SA FMF nariams. Mes mielai Jums padėsime ir atsakysime į aktualius klausimus! Kurkime akademinę kultūra bei pilietiškai aktyvią universiteto bendruomenę kartu. Už studentišką rytojų!

Rašyti komentarą

*