VGTU SA FMF vienadieniai vidiniai išvažiuojamieji mokymai

2017-04-13

IMG_1575Balandžio 8 d. VGTU SA FMF dalyvavo vienadieniuose vidiniuose išvažiuojamuosiuose mokymuose. Tradiciškai, mokymai prasidėjo komandos formavimo žaidimais, kuriuos vedė Saulė Rudokaitė ir Evelina Ilona Sinkevič. Linksmai leidžiant laiką dalyviai suprato, jog be komandinio darbo ir komunikacijos nebus pasiekti išsikelti bendri tikslai.

Paskaitų ciklą pradėjo Kornelija Šneiderytė, pasakodama, kaip idėją paversti realybe ir kokius žingsnius reikia atlikti, kuriuos mokymų dalyviai pritaikė praktiškai planuodami savo sugalvotas idėjas. Paskaitos pabaigoje komandos pristatė savo idėjas ir dalį jų pažadėjo įgyvendinti ateityje. Po šios paskaitos buvo nagrinėtos VGTU SA FMF  stiprybės, silpnybės, grėsmės ir galimybės. Šią savianalizės diskusiją vedė Deividas Stančikas ir jos metu nariai apsvarstė, kaip silpnybes paverti stiprybėmis, o grėsmes – galimybėmis.

IMG_1607

Po trumpos pertraukos, mokymų dalyviai klausėsi motyvacinės Dominyko Tvaskos paskaitos, kurios metu, remiantis Simon Sinek, kapitono David Marquet bei brolių Wright istorijomis ir patirtimis, papasakojo apie lyderystę, motyvaciją ir įkvėpė kiekvieną narį.

Produktyviai praleistas šeštadienis motyvavo ir suformavo dar stipresnę VGTU SA FMF komandą, kuri toliau sėkmingai tęs savo veiklą ir užtikrins studentišką rytojų!

Rašyti komentarą

*