Naujasis VGTU SA FMF pirmininkas – Džiugas Dangovas!

2017-04-02

rsz_img_1316Šių metų kovo 30 dieną Vilniaus Gedimino technikos Universitete (VGTU) įvyko Studentų atstovybės (SA) Fundamentinių mokslų fakultete (FMF) rinkiminė – ataskaitinė konferencija, kurios metu buvo tvirtinamos pusmečio veiklos ir finansų ataskaitos bei renkamas naujas VGTU SA FMF pirmininkas.

Konferencija tradiciškai atidaryta giedant Lietuvos himną. Bendru nutarimu konferencijos pirmininku patvirtintas Andrius Sakalauskas, o konferencijos sekretoriais – Edgar Žardin ir Jokūbas Vasiliauskas. Patvirtinus darbotvarkę buvo išrinkta balsų skaičiavimo komisija, kurią sudarė Emilė Briedytė – komisijos pirmininkė, Grasielė Matulevičiūtė, Jovita Krupavičiūtė, Ieva Gudinaitė ir Gabrielė Gaškauskaitė. Konferencijos metu Deividas Samulis pristatė VGTU SA FMF veiklos ir finansines ataskaitas, už praėjusį pusmetį, kurias patvirtino seniūnai.

IMG_3649Tuomet prasidėjo kandidatų į pirmininko pareigas prisitatymai. Pirmoji savo kalbą pristatė Kornelija Šneiderytė, kuri pristatė atliktus darbus, paminėjo pirmosios kadencijos klaidas ir kaip jas keistų, jei būtų išrinkta antrai kadencijai. Antrasis prisitatė Džiugas Dangovas, kuris pristatė savo veiklą atstovybėje, paminėjo svarbiausius tikslus ir pristatė komandą, su kuria įgyvendintų išsikeltus tikslus.

Po pasisakymų sekė klausimų – atsakymų sesiją, kurios metu kandidatai atsakinėjo į seniūnams ir svečiams rūpimus klausimus. Klausimus abiems kandidatams uždavė ne tik VGTU studentai, bet ir VGTU SA FMF Alumni nariai, svečiai iš Kauno technologijos Universiteto Informatikos fakulteto bei prodekanė D. Deltuvienė.

Artėjant konferencijos pabaigai paskelbti balsavimo rezultatai – 16 seniūnų balsavo už Džiugą Dangovą, 13 balsų gavo Kornelija Šneiderytė, 3 biuleteniai buvo sugadinti. Tad seniūnai išrinko naująjį VGTU SA FMF pirmininką – Džiugą Dangovą!rsz_img_3882

Po rezultatų paskelbimo paklausėme Džiugo, kaip šis jaučiasi: „Viskas įvyko labai greitai ir netikėtai. Turėjau labai stiprią konkurentę ir tai mane labai pastumėjo pasiruošti kuo stipriau. Dabar liko susėsti su komanda, pasidaryti veiklos planą ir kibti į darbus.“

Dėkojame Deividui ir jo komandai už įvykdytus darbus ir linkime sėkmės naujai komandai siekiant užsibrėžtų tikslų!

Rašyti komentarą

*