TRIPLE COMBO 2016

2016-10-16

dsc_0977Šių metų Spalio 11 dieną, ilgosios pertraukos metu, Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto studentų atstovybės fundamentinių mokslų fakultete pirmakursiai pristatė renginį TRIPLE COMBO. Šis renginys jiems buvo tikras iššūkis, kadangi jiems jis buvo pirmasis.

1ea-219TRIPLE COMBO organizatoriai paruošė tris skirtingus punktus. Pirmajame punkte dalyviai turėjo  atlikti užduotis nekalbėdami, antrajame – nematydami ir trečiajame – negirdėdami. Kiekviename iš šių punktų buvo tris skirtingos užduotys, kurias dalyviai traukė burtų keliu. Už teisingai atliktas užduotis jie gavo tam tikrą punkto atspindinčią beždžionėlę. Surinkę tris skirtingas žymeles, dalyviai ėjo į prizų punktą, kuriame gavo daug šaunių dovanėlių.

dsc_0998Viso renginio metu tryško gera nuotaika – tiek iš dalyvių, tiek ir iš pačių organizatorių. Renginys praėjo sėkmingai, pirmakursiams pavyko pritraukti didelį būrį dalyvių, be to jame dalyvavo ne tik VGTU studentai, bet taip pat ir ERASMUS programos studentai bei dėstytojai!

Renginio nuotraukas galite rasti: ČIA

Rašyti komentarą

*