VGTU SA FMF vienadieniai vidiniai mokymai

2016-04-20

_DSC0099Balandžio 16d. VGTU SA FMF dalyvavo vienadieniuose vidiniuose mokymuose. Kaip ir kasmet, mokymai prasidėjo komandos formavimu. Gerdos Matulaitytės vedami žaidimai ne tik sukėlė daug šypsenų bei juoko, bet ir padėjo dalyviams suprasti, koks svarbus yra komandinis darbas ir vidinė komunikacija.
Kiek vėliau, siekdamas išjudinti dalyvius, VGTU SA FMF pirmininkas, Deividas Samulis, visus sukvietė į lauką, kur jiems teko kaip reikiant paprakaituoti atliekant įvairius pratimus ir žaidžiant komandinius žaidimus.

Sušilę atstovybės nariai dalyvavo Deivido Stančiko vedamoje savianalizės _DSC0214paskaitoje, kurios metu komandose nagrinėjo VGTU SA FMF stiprybes, silpnybes, galimybes ir grėsmes, bei diskutavo, kaip silpnybes paversti stiprybėmis, o grėsmes galimybėmis.
Po trumpos pertraukėlės, buvusi VGTU SA FMF pirmininkė, Kornelija Šneidėryte, papasakojo kaip idėją paversti realybę ir paskaitos metu dalyviams skyrė užduotį – sugalvoti ir išplėtoti savo pačių idėjas. Atstovybės nariai kibo į darbus ir paskaitos pabaigoje turėjo ne vieną nuostabią idėją, kurią tikisi įgyvendinti ateityje.
Toliau sekė VGTU SA prezidentės, Lauros Ladietaitės, motyvacinė paskaita. Remdamasi savo asmenine patirtimi ir diskutuodama su dalyviais Laura įkvėpė visus siekti savo tikslų ir neprarasti motyvacijos.
_DSC0308Mokymų dieną užbaigė Matas Povilauskas. Jis atskleidė darnios komandos paslaptis, papasakojo, koks iš tiesų turėtu būti lyderis ir palinkėjo visiems mokymų dalyviams tokiu tapti.
Smagiai ir produktyviai praleidusi šeštadienį, dar labiau motyvuota VGTU SA FMF komanda ir toliau tęs darbus bei užtikrins tinkamą studentų atstovavimą!

Rašyti komentarą

*