Po vidinių SA FMF mokymų naujieji nariai grįžo kaip komanda

2014-11-24
Priešpaskutinį lapkričio savaitgalį įvyko Studentų Atstovybės (SA) mūsų fakultete vidiniai mokymai. Per šias dienas mes turėjome daug paskaitų apie SA funkcijas ir atstovybės narių veiklas.

Mus aplankė VGTU SA prezidentas Dionis Martsinkevichus, kuris dalinosi laiko planavimo nauda ir susipažindino iš arčiau su VGTU SA struktūra. Saulius Lukošius VGTU SA centrinio biuro Žmogiškųjų išteklių komiteto vadovas pristatė savo komitetą bei dalinosi lyderystės pagrindais ir gebėjimu vadovauti. Donatas Jūras prisidėjo prie komandos formavimo, jo žaidimų metu tapome stipresne komanda ir dar daugiau vieni apie kitus sužinojome. Taip pat turėjome galimybę susipažinti su VU SA Ryšių su visuomene koordinatoriumi Ervinu Spūdžiu, kuris pristatė RsV komitetą kitu kampu – kaip galima suformuoti gerą organizacijos įvaizdį naudojant komunikaciją. Be to mūsų fakulteto senieji SA nariai pristatė Socialinių ir Akademinių reikalų komitetą, jo svarbą ir galimybes, Marketingo komitetą ir jo teikiamą naudą. O apie fakulteto veiklą ir studentų indėlį gerinant studijų programas bei išsikilusių problemų su dėstytojais sprendimą daug naudingos informacijos gavome iš prodekanės D. Deltuvienės. Visas įgytas žinias vakare galėjome pritaikyti per simuliacijas.

Šie vidiniai mokymai buvo puiki proga naujiesiems nariams atrasti save, suprasti, kokiame komitete iš tikrųjų jie nori dirbti ir taip prisidėti prie studentiško rytojaus gerinimo!
VGTU SA FMF – už studentišką rytojų!
Rašyti komentarą

*