VGTU FMF seniūnai rinko VGTU SA prezidentą

2014-10-22

Šių metų spalio 22 dieną Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vyko studentų atstovybės (SA) Fundamentinių mokslų fakultete (FMF) eilinė-ataskaitinė seniūnų konferencija. Jos metu buvo pristatyta VGTU SA FMF pusės metų veiklos ataskaita, išrinkti delegatai į VGTU SA Visuotinę ataskaitinę-rinkiminę konferenciją. Taip pat prisistatė kandidatai į VGTU SA prezidento pareigas, vyko debatai.

Tradiciškai konferencija atidaryta giedant Lietuvos himną. Bendru nutarimu konferencijos pirmininke patvirtinta Justina Petrovaitė, sekretorėmis – Rugilė Nedzveckaitė bei Edita Maciulevičiūtė. Patvirtinus darbotvarkę buvo išrinkta balsų skaičiavimo komisija, kurią sudarė Andrius Sakalauskas, Saulius Lukošius ir Aistė Rimkutė.

Vėliau bendru nutarimu buvo patvirtinti 8 delegatai į VGTU SA Visuotinę ataskaitinę-rinkiminę konferenciją, kuri vyks gruodžiom 4 dieną. Tuomet Andrius Sakalauskas, VGTU SA FMF pirmininkas, pristatė pusės metų savo veiklos ataskaitą.

Konferencijos metu prisistatė ir kandidatai į VGTU SA prezidento pareigas – Laimonas Jonuška ir Laura Ladietaitė. Jiems seniūnai ir svečiai uždavė klausimus, po kurių sekė slaptas balsavimus už vieną iš kandidatų. Balsavimo rezultatai bus paskelbti gruodžio 4 dieną Visuotinės ataskaitinės rinkiminės konferencijos metu.

VGTU SA FMF – už studentišką rytojų!

Rašyti komentarą

*