Naujieji SA FMF nariai kvietė pramogauti ir laimėti prizus

2014-10-15

Spalio 13 dieną, ilgosios pertraukos metu,  Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Saulėtekio rūmuose, vyko kiekvienais metais organizuojamas studentų atstovybės (SA) Fundamentinių moklsų fakultete (FMF) naujokų renginys – „Triple combo“.

Renginio metu dalyviai galėjo išbandyti jėgas įvairiose veiklose: „Gaidelių iššūkyje“ bandė kuo greičiau suvalgyti kuo daugiau sausainių „Gaidelis“, „Nolife zonoje“ šoko pagal populiarias dainas, „Šaradose“ parodė savo piešimo sugebėjimus, „Rankų lenkime“ lygino jėgas su kitais VGTU galiūnais, balionų rungtyje matavo plaučių tūrį, puodelių rungtyje bandė savo sėkmę stengdamiesi apversti kuo daugiau puodelių, taip pat žaidė „Jenga“ ir bandė taiklumą krepšinio rungtyje. Be to, pertraukų metu išsprendus išdalintą renginio kryžiažodį ar laimėjus šiose rungtyse studentai gavo loterijos bilietus, kuriuos galėjo išsikeisti į įvairius prizus: nuo tušinukų iki bilietų į operą ar pasivažinėjimą kartingais.

Prieš ir pačio renginio metu naujokai artimiau susipažino vienas su kitu, turėjo galimybę parodyti savo vieningumą, atsakomybę ir organizuotumą. Kiekvienas galėjo pasireikšti jam patinkančioje veikloje.

Tikimės, jog tai jiems padėjo įsilieti į VGTU SA FMF šeimą ir pažinti jos veiklą iš arčiau.

Rašyti komentarą

*