IT akademija

2014-05-21

Ieškai praktikos? Nori naujos darbo vietos ar tiesiog įgauti naujų ir rinkoje vertinamų žinių? Tuomet mūsų IT specialistų akademija yra kaip tik Tau!

 

Esame įmonė GO-ERP – ekspertų komanda, kurianti ir palaikanti Microsoft Dynamics AX sprendimus bei vykdanti profesionalius AX specialistų mokymus. Dirbame Lietuvoje ir tarptautinėje rinkoje su plataus profilio projektais, aprėpiančiais įvairias industrijas. Vykdome projektus Jungtinėse Valstijose, Kanadoje, Suomijoje, Lenkijoje, Airijoje ir kt. šalyse. Dėl augančių darbo mąstų, nuolatos augame ir plečiamės, todėl ieškome naujų, talentingų komandos narių, kuriems užtikriname nuolatinį tobulėjimą, įgūdžių lavinimą, kūrybišką, daug inovatyvių sprendimų reikalaujantį darbą su iššūkiais, skatinančiais asmeninį tobulėjimą.

 

Mūsų rengiamos IT akademijos programa skirta visiems, norintiems išmokti dirbti mūsų siūlomomis Microsoft technologijomis bei toliau su jomis sieti savo veiklą ir karjerą. Akademijos programa yra parengta ir bus vedama Microsoft sertifikuotų ir ilgametę darbo patirtį turinčių specialistų, kurie užtikrins kokybišką žinių perdavimą ir turiningą programą.

 

Pasibaigus akademijos programai, geriausiai pasirodžiusiems dalyviams – nauja darbo vieta mūsų tarptautinėje ekspertų įmonėje. Taip pat suteikiama galimybė tęsti akademijos metu pradėtus projektus.

Rašyti komentarą

*