Night to Unite 2014 sulaukė 1800 dalyvių!

2014-05-06

Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) Aplinkos inžinerijos fakultete (AIF) balandžio 30 d, naktį vyko vienas didžiausių renginių Universitete – „Night to Unite‘14“. Jau trečius metus iš eilės šį renginį organizuoja Studentų atstovybė (SA) Fundamentinių mokslų fakultete (FMF). Šiais metais prie organizatorių prisijungė ir studentų atstovybė Aplinkos inžinerijos fakultete. Organizatoriai džiaugiasi, kad į renginį atvyko apie 1800  studentų ne tik iš VGTU, bet ir iš kitų aukštųjų mokyklų.

Renginys skirtas skatinti leisti laisvalaikį aktyviai ir įdomiai, tad kiekvienas studentas galėjo atrasti savo mėgiamą veiklą. Durys į „Night to Unite“ renginį buvo atidarytos jau nuo 21:30 – tada pradėjo rinktis pokerio žaidėjai, pasiruošę parodyti savo sumanumą žaidimo metu, o jau nuo 22:30 rinkosi studentai bei moksleiviai, norintys nepraleisti nei vienos veiklos ir sudalyvauti kiek įmanoma daugiau sričių.

Vakarą pradėjo didelio dėmesio sulaukęs „Jama&W“ pasirodymas. Šį  kartą buvo net trys magiški pasirodymai – didžiausio susidomėjimo sulaukė iliuzionistas Ossama iš Prancūzijos, stebinęs visus žiūrovus savo ypatingais, dar nematytais triukais, taip pat nuotaikingumu pasižymėjo iliuzionisto Roko pasirodymas, o psichologinius sugebėjimus parodė mentalistas Rytis Rafaelis. Studentus išjudino XBOX Kinect – prie kurio netrūko susidomėjusiųjų iki pačio ryto, šokių pamokos – „Lattino“, „Zumba Fittnes“ ir „Hip Hop“ įrodė, kad ir per nedidelį laiko tarpą galima išmokti lankstumo ir pagrindinių judesių. Ne mažo dėmesio sulaukė stalo ir kompiuteriniai žaidimai, bet bene entuziastiškiausia veikla – protmūšis. Šį kartą sulaukė dvigubo susidomėjimo nei pernai – vyko net du protmūšiai. Taip pat buvo rodomi filmai tiems, kurie norėjo atsipalaiduot ir atitrūkti nuo šurmulio. Atvykusiems buvo siūloma sudalyvauti stalo futbolo turnyre, pasigalinėti Pomidorų sumo imtynėse, o panelėms – „AVON“ grožio pamoka. Žinoma, daugiausia laiko užtruko pokerio turnyras, kuris baigėsi jau auštant. Taip pat karaokė auditorija buvo pilna gerų emocijų ir draugiškumo iš kiekvieno ten buvusio studento.

Susirinkusieji kalbėjo, kad renginys puikiai nusisekė: „tik galiu pasakyt, kad sukūrėt fainą renginį!“ – pasakojo Tomas iš MRU, o organizatoriai džiaugiasi, jog pasiekė daug didesnį atvykusių studentų skaičių nei pernai ir kad vis dar yra studentų, norinčių aktyviai ir turiningai praleisti laiką universitete. Taip pat džiugu, jog atsiranda vis daugiau ir daugiau moksleivių, besidominčių VGTU ne tik atvirų durų dieną ar įvairių parodų metu, bet ir pažinti jį neformalioje aplinkoje.

„Tikimės, kad šių metų „Night to Unite“ paliko tik gražius atsiminimus ir neišdildomus įspūdžius. Stengsimės kitais metais plėstis, augti ir tobulėti!“ – kalbėjo vienas iš organizatorių.

Dėkojame ir VGTU SA AiF, kurie prisidėjo prie renginio organizavimo, o kartu ir sustiprino bendradarbiavimo ryšius tarp atstovybių!
Taip pat esame dėkingi partneriams, be kurių „Night to Unite“ nebūtų toks šaunus, t.y. VGTU SA, Microsoft, AVON, Balionų Centras, centras Picasso, Felix, Sunlani, Hobbyshop, Nescafe, Ilizionistas Rokas, Mentalistas Rytis Rafaelis Mežonis, Ilizionistas Osama, Spyris, 5D Cinema, Pool House, Du Karaliai, Fokus Pica, GHouse, Girteka, Prezervatyvai, Šokių Akademija, Lietuvos kinas, Stampline, Red Bull, Paroc, PasTa, Victoria Gym.

Rašyti komentarą

*