Night to Unite 2014

2014-04-24

Štai pamažu artėja balandžio pabaiga. Už lango vis dažniau šviečia saulė, žmonės nusimeta šiltus paltus, daugiau šypsosi vieni kitiems. Taip ir atrodo, kad visa, kas gyva, juda, kruta…

Tikriausia daugelis iš mūsų, jaučiame norą kažką veikti, kažkur eiti. Todėl nenuostabu, kad būtent balandžio pabaigoje į VGTU universitetą kasmet sugrįžta „Night to unite“. Šie metai – ne išimtis. „Night to unite“ grįžta su nauja programa, nauja veikla, nauju išdėstymu. Nesikeis tik keletas dalykų – bus taip pat linksma ir įdomu.

Kiekvienas mėgstantis naktinėti ras sau tinkamos veiklos – pokerio turnyras, karaokė, šokių pamokos, iliuzionistų, mentalisto pasirodymai, o šiek tiek pavargus ir norinti atsikvėpti – stalo žaidimai, protmūšis, naktinis kinas… Ir tai tik maža dalis visko! O kur dar daugybė staigmenų ir prizų, jau laukiančių savo laimėtojų.

Taigi, pasižymėkite balandžio 30 dieną raudonai savo kalendoriuje – linksmiausia studentų naktis „Night to unite“ jau pakeliui! Lauksime Jūsų VGTU Aplinkos inžinerijos fakultete,  Saulėtekio al. 11. Susimatome 23h ir linksminamės iki pat ryto! Kiekvienas atėjęs gaus mažiausiai tris dalykus – gerą nuotaiką, šypseną ir puikiai praleistą laiką! Iki susimatymo paskutinę balandžio dieną!

Primename, kad laukiame visų visų, nesvarbu iš kokios aukštosios mokyklos būtumėte!

Rašyti komentarą

*