Boulingo turnyras – netrūko straikų, geros nuotaikos ir dovanų

2014-03-18

Kovo 13-ąją dieną baigėsi dešimt dienų trukęs renginys „VGTU Boulingo Turnyras Fundamentinių Mokslų Fakulteto Dekano Taurei Laimėti”. Tai vienas labiausiai VGTU Fundamentinių mokslų fakulteto vardą garsinantis renginys.

Pasibaigus registracijai, organizatoriai suprato, kad teks labai pasistengti: dalyvaujančių komandų skaičius siekė 80! Iš dalyvaujančiųjų 64 komandos buvo iš VGTU ir net 16 komandų iš kitų universitetų.

Taigi, kovo 3 dieną Vilniaus „Akropolio“ „Apollo“ boulingas 16 valandą jau kaito nuo žaidėjų emocijų. Tai nuo vieno tai nuo kito takelio pasigirstantys džiaugsmo šūksniai numušus visus kėglius skatino pasitempti kitus. Komandos prie takelio keitėsi kas valandą. Taip per vieną dieną sužaistos 48 partijos.

Žaidėjų aistras kaitino ne tik boulingas. Komandos atkakliai kovėsi ir dėl bonus taškų, gaunamų už papildomas užduotis. Vieni rašydami eilėraščius derino rimą, kiti stebino žodžių originalumu; vieni į klausimus atsakinėjo tiesiog teisingai, kiti – pasitelkę šmaikštų požiūrį. Svarbiausia, kad užduotys teikė ne tik papildomus taškus, bet ir gerą nuotaiką jas atliekant.

Kaip ir kasmet, progos sudalyvauti turnyre nepraleido ir šio turnyro iniciatorius, buvęs VGTU FMF Dekanas A.Čenys, kuris su savo komanda užėmė 5-ąją vietą.

Turnyras taip pat buvo kupinas apdovanojimų ir nominacijų į kurias pretendavo ne tik komandos, bet ir pavieniai dalyviai. Dėstytojams buvo skiriamos straikų karaliaus ir karalienės nominacijos, studentams – straikų princas bei princesė. Komandoms buvo skirtos nominacijos už originaliausią šūkį bei komandos pavadinimą.

2014-ųjų metų turnyro garbingąją I vietą užėmė komanda „Broken elbow“ , II vietą – „Meistrai“ ir III -„NEKAŽKĄ“.

Geriausieji buvo apdovanoti padėkos raštais ir prizais kovo 13 d. „Tarantino“ klube vykusiame uždarame vakare.

Tikimės, jog studentai smagiai praleido laiką ir sustiprino ryšius su savo dėstytojais.
Nominacijų, dekanų kovų ir viso turnyro nugalėtojus rasite – www.boulingas.vgtusa.lt

Rašyti komentarą

*