VIEŠOJO KALBĖJIMO SEMINARAS

2014-02-01

Šių metų vasario 12 dieną 12 val. kviečiame į VIEŠOJO KALBĖJIMO seminarą. Seminaras vyks VGTU  centrinių rūmų 3-ioje auditorijoje. Jo metu bus mokomasi viešojo kalbėjimo subtilybių.

Mokymus ves profesionalus efektyvaus komunikavimo ir pardavimų treneris, ugdomojo vadovavimo (koučingo) specialistas – Valdemar Chmielevski. Valdemar Chmielevski  yra tarptautinio Retorikos ir oratoriaus meistriškumo universiteto vyresnysis treneris-licenciatas, turintis ilgametės patirties šioje srityje (mokymus veda nuo 2008 metų).  Taip pat jis veda ir individualius mokymus. Norintieji,  daugiau informacijos gali rasti internetinėje svetainėje www.investuokisave.lt

Tai puiki proga kiekvienam  VGTU studentui norinčiam pagilinti savo žinias viešajame kalbėjime. Tokių  įgūdžių anksčiau ar vėliau prireikia kiekvienam,  jie panaudojami daugelyje sričių.  Visi norintys dalyvauti seminare yra laukiami  – nėra jokios išankstinės registracijos. O be to – visiškai NEMOKAMAI!  Seminaro metu išmoksite kitaip žvelgti į viešąjį kalbėjimą, suprasite, jog šioje srityje tobulėti gali kiekvienas,  gausite praktiškų, dažnai naudojamų patarimų ir išmoksite kalbėti įtaigiau nei iki šiol.

Komentarai (1)
  • R prieš 3 metus rašė:

    o ne studentams kiek kainuoja?

Rašyti komentarą

*