Kvietimas į „Startup Weekend Lithuania 2013“ renginį

2013-11-06

KTU „Startup Space“ organizacija organizuoja renginį „Startup Weekend Lithuania 2013“. Tai yra renginys skirtas tiems, kurie nori dirbti su verslo idėjomis ir kartu su patyrusių mentorių pagalba per 54 valandas savo idėją perkelti į veikiantį produktą ar prototipą.

„Startup Weekend“ yra globalus judėjimas vienijantis aktyvius jaunus verslininkus, kurie mokosi verslo kūrimo bei valdymo subtilybių. „Startup Weekend“ panašiu formatu vyksta apie 200 pasaulio miestų ir jau šeštą kartą vyks Vilniuje lapkričio 8 – 10 dienomis LITEXPO rūmuose kartu su konferencija Silicon Valley comes to the Baltics.

Bet koks žmogus užsiregistravęs į renginį žmogus gali pristatinėti savo verslo idėją dalyviams ir gauti iš jų grįžtamąjį ryšį. Balsavimo būdu išrenkamos didžiausią dėmesį gavusios idėjos aplink kurias susiburia komandos. Šių komandų laukia 54 valandos verslo modelio kūrimui, programavimui, dizaino kūrimui ir rinkos tyrimui. Renginio kulminacija – darbų pristatymas vietinių verslininkų lyderiams ir gauti kritines pastabas. Geriausiems darbams įsteigti vienuolikos kategorijų prizai.

Visa informacija apie renginį: http://lithuania.startupweekend.org/

Rašyti komentarą

*