Gena dovanoja kvietimus į vasaros festivalius

2013-06-13

Visi mėgsta gauti dovanų. Geriausios dovanos vasarą – hamakas, naujas maudymosi kostiumėlis, šalto vaisių kokteilio receptas ar kelionė į gerą vasaros festivalį. Teisingo laisvalaikio guru Krokodilas Gena jau senokai apgalvojo festivalių maršrutus ir pateikė juos savo vasaros festivalių kalendoriuje. Dabar krokodilas siūlo ne tik pasižymėti (https://www.facebook.com/questions/10151521270616715/), kuriuose festivaliuose šią vasarą svečiuositės, bet ir laimėti bilietus sau ir draugui į išsvajotą renginį.

Bilietus laimėti teoriškai gali kiekvienas interneto vartotojas. Tačiau tam, kad tai būtų įgyvendinta praktiškai, būsimas festivaliautojas turi būti teisingo laisvalaikio grupės ,,Genos judėjimas“ (http://eventumgroup.lt/lit/Grupes/) nariu. Jokių piniginių mokesčių, norint tapti judėjimo nariu nėra, užtenka užpildyti anketą ir jau galima nerti į dovanų pievą.

Taigi, ar jau esi Genos judėjimo nariu? Žingsnis arčiau kvietimų – teisingas atsakymas į klausimą apie festivalį. Kiekvieną festivalį (tas pats galioja koncertams, spektakliams ir kitiems renginiams), į kurį galima laimėti bilietus, puošia krokodilo varlytė. Teisingas atsakymas į klausimą apie renginį yra registruojamas ir iš visų teisingųjų atsitiktiniu būdu renkamas teisingiausias.

Klausimai apie festivalius sukelti jau dabar, teisingai atsakiusieji bus skelbiami Genos Facebook paskyroje bei informauojami asmeniškai. Konkreti data, kuomet yra išrenkamas festivalio pakvietimų laimėtojas, kiekvieno festivalio atveju skelbiama individualiai.

Genos judėjimo nariai lepinami ne tik nemokamais kvietimais į vasaros festivalius, bet ir kvietimais į visus metus vykstančius renginius. Krokodilo Genos kolegos, judėjimo nariams taip pat gali padėti surasti švenčių vietas, pramogas laisvalaikiui, padėti užsakyti jas ir pritaikyti įvairių nuolaidų.

Genos apklausa: Kur festivaliausit šiemet? (https://www.facebook.com/questions/10151521270616715/)
Daugiau informacijos apie Genos judėjimą (http://eventumgroup.lt/lit/Grupes/)
Festivalių kalendorius internete. (https://www.facebook.com/media/set/?set=a.374363166007244.1073741826.100003006920787&type=3)

Rašyti komentarą

*