Krokodilas Gena „užskaito“ barus

2013-05-21

Dideliame Vilniaus mieste vietų, kuriose galima praleisti savo vakarą, pasirinkimas gerokai didesnis nei fermentinio sūrio vietinėje kaimo parduotuvėje. Galbūt vieną vakarų norėsis išgerti vyno taurę jaukioje vyninėje, kitą – linksmintis vakarėlyje, o po savaitės jau kils noras ieškotis kavinukės su ką tik iškeptomis šiltomis bandelėmis. Tačiau tokioje didelėje pasiūloje galima ir pasiklysti – niekada nežinai ar vieta, kurios duris ką tik pravėrei pateisins tavo lūkesčius.

Kad netektų nusivilti arba kad iš anksto žinotum, kur verta eiti, Krokodilo Genos komanda pradėjo tęstinę akciją „Užskaitau!“. Visi verti aplankymo Vilniaus barai, restoranai, klubai, koldūninės, bandelinės ir kitos panašaus pobūdžio šaunios vietos ant savo durų turi apvalų lipduką su Krokodilu Gena jame, rodantį „Liuks!“ ženklą.

Žmonės, jų poreikiai skiriasi, tad „užskaitytos“ vietos toli gražu nėra identiškos: menų fabrikai, gyvos muzikos klubai, kultūros, lounge/social ir indie rock barai, sporto-muzikos klubai ir kitokių įvairaus pobūdžio vietų. Visą rekomenduojamų vietų sąrašą galima rasti internete: www.kurgena.lt.

Apvalusis Genos lipdukas ant durų garantuoja, kad apsilankymas vietoje, į kurią norima užsukti tikrai nenuvils. Leteną prie širdies pridėjęs Krokodilas Gena garantuoja malonų aptarnavimą, jaukią aplinką, šaunią muziką, ypatingus žmones prie kitų staliukų ar stovinčius šalia prie baro.

Nori rekomenduoti Krokodilui Genai dar nežinomą vietą – prisijunk prie Genos judėjimo ir parašyk Genai: argumentuok, kodėl būtent tavo baras yra vertas patekti tarp geriausiųjų, Genos komanda vietą patikrins ir atitikus teisingoms vietoms keliamus reikalavimus jau greitai galėsi sakyti „Užskaitau!“.

Rašyti komentarą

*