Darbo pasiūlymai

2013-05-08

Studentams darbo vietos turizmo kompleksuose Graikijoje

 

Saulėtoje Graikijoje ir Graikijai priklausančiose salose  įvairūs vasaros darbai jaunimui poilsio-pramogų kompleksuose: restoranuose, kavinėse bei paplūdimių baruose barmenėms, padavėjoms, administratoriams, viešbučiuose kambarinėms; aplinkos, baseinų valytojams – tvarkytojams, ir t.t.. Atlyginimas dirbant pagal studentišką (intership) programą 450-550 EUR/mėn., pagal bendrąją – 800-1200 EUR. per mėn. (pagal bendrąją programą darbdaviai labiau pageidauja merginų), maitinimą, gyvenamąjį plotą ir sveikatos draudimą darbdaviai suteikia nemokamai!

 

Darbas padavėjoms, barmenėms

 

Barmenėms – padavėjoms įvairiose kavinėse, restoranuose bei baruose Graikijoje ir Graikijai priklausančiose salose. Atlyginimas, atskaičius mokesčius, 30-40 EUR už dieną (800 – 1200 EUR/mėn. į rankas) + arbatpinigiai. Maitinimą ir gyvenamą plotą darbdaviai suteikia nemokamai. Darbo kontraktai pasirašomi Lietuvoje. Būtinas lengvas bendravimas, tvarkinga – simpatiška išvaizda ir normaliai susikalbėti angliškai arba graikiškai.

 

Olandijoje darbo programa jaunimui

 

Darbo programa skirta jaunimui nuo 18 iki 23 metų amžiaus, mėsos bei  žuvies apdirbimo fabrikuose Olandijoje. Įvairios darbo pozicijos  (iškaulinimas, rūšiavimas, fasavimas, pakavimas ir t. t.). Atlyginimas 5.9 – 6.9 Eurai už valandą, 40 ir daugiau darbo valandų per savaitę. Darbas nuolatinis, pamainomis. Gyvenamąjį plotą suteikia darbdaviai, jo nuoma – 55 Eurai savaitei (įskaitant  elektros, dujų, vandens ir šiukšlių išvežimo mokesčius). Darbo sutartys pasirašomos Lietuvoje. Būtina susikalbėti angliškai arba vokiškai.

 

Uogų, vaisių rinkėjams Anglijoje

 

Braškių ir kt. uogų, vaisių skynėjams – rinkėjams, pakuotojams, fasuotojams Anglijos bei Škotijos ūkiuose, nuo 18-kos metų amžiaus vaikinams ir merginoms. Atlyginimas – mokama 6,21 Svarų už val., už viršintas normas moka papildomai ( 250-300 Svarų už sav.). Darbas sezoninis, darbo trukmė ir laikas neribotas, galima dirbti ir savaitgaliais. Darbdavys suteikia soc. draudimą, gyvenamąjį plotą už 40-50 Svarų savaitei. Darbo dokumentai pasirašomi Lietuvoje.

 

Darbas pakuotojams vaisių ir daržovių fabrike

 

Darbas pakuotojams vaisių ir daržovių fabrike Spalding mieste (netoli Londono). Atlyginimas nuo 6,21 Svarų už val. Darbo trukmė ne mažiau 40 val. per savaitę, galima dirbti viršvalandžius ir savaitgaliais. Darbas nuolatinis, suteikiamos soc. garantijos, darbo sutartis dėl įdarbinimo pasirašoma Lietuvoje. Apgyvendinimas 65 Svarai už savaitę.

 

Darbas sandėliuose Anglijoje

 

Sandėlių darbuotojams Mančesteryje, Liverpulyje, Waringtone. Atlyginimas 6.25-9.20  Svarų už val. Dirbama ne mažiau 48 darbo val. per savaitę. Gyvenamasis plotas suteikiamas už 50-65 Svarų per savaitę. Visus reikiamus JK darbui dokumentus sutvarko darbdavys. Darbas nuolatinis, darbo sutartis pasirašoma Lietuvoje. Būtina normaliai susikalbėti angliškai.

 

Daugiau informacijos:

Virginijus Bendoraitis
Direktorius
ANNUS UAB, Lic. Nr. L-94,99,144,182,189
Karo Ligonines 29, Kaunas, LT 44352
Tel./fax + 370 37 204 555
Mob.    +370 652 18 180
Darbo l.: I-V nuo 10 iki 18 val
El. pastas: annus@takas.lt ; annuslt@yahoo.com
El. svetainė: www.annus.lt

 

 

 

 

 

Rašyti komentarą

*