1000 studentų sutraukiantis naktinis renginys

2013-05-02

Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) Aplinkos inžinerijos fakultete (AIF) vykęs renginys, „Night to Unite`13“ sudrebino visą VGTU AIF ir privertė praleisti smagią bei bemiegę naktį net ir labiausiai apsnūdusiems studentams. VGTU studentų atstovybė (SA) fundamentinių mokslų fakultete (FMF) džiaugiasi sutraukusi į šį renginį tiek daug studentų, kurie atvyko iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų ir dar kartą įrodė, kad laiką smagiai galima praleisti ir be alkoholinių gėrimų. „Night to unite“ renginys yra didžiausias studentiškas renginys, kurio metu alkoholį vartoti draudžiama.

„Labai džiaugiames sėkmingu renginiu, kuris pranoko mūsų visų lūkesčius. 2012m į šį renginy atėjo apie 350 stundetų ir renginiu liko labai patenkinti, todėl šiemet tikėjomes apie 500 dalyvių, bet kai apie 3h nakties man pasakė, jog į renginį jau atėjo apie 1000 studentų – pritrūkau žodžių, tokio studentų susidomėjimo šiuo renginiu tikrai nesitikėjom. Susirinkusieji buvo puikios nuotaikos, buvo smagu stebėti kaip visi grupelėmis vaikšto iš vienos auditorijos į kitą, norėdami sudalyvauti visuose užsiemimuose. Labai įstrigo vaizdas, kurį pamačiau karaokėje, vienas vaikinukas dainavo o jam pritarė dar apie 200 žmonių buvusių auditorijoje, vaizdas nuostabus! Praleisti visą naktį universitete nesimokant, labai smagiai leidžiant laiką, pamatyti universitetą kitokį – džiaugiuosi jog turėjome tokią galimybę.“ – paklausus apie renginį papasakojo „Night to Unite“ iniciatorius Gediminas Skruzdys.

Šio renginio metu studentai galėjo būdami universitete pamiršti visus mokslus, dėstytojus, kartais nuobodžias paskaitas ir smagiai praleistį naktį universitete. Šiais metais renginys išsiplėtė dar labiau ir vietoj 350 žmonių, kurių sulaukėme pernai, renginio naktį sulaukėme apie 1000  studentų, iš įvairių aukštųjų mokyklų (VGTU, MRU, VU, LMTA, KK, TVM, VK, LEU, EHU, SMK, ISM, VDU, TTVAM, KSU). Šio renginio metu studentai galėjo ne tik pramogauti, bet ir varžytis įvairiuose turnyruose bei laimėti puikius rėmėjų prizus, pavyzdžiui: dažasvydžio kuponus, Monsterio energetinių gėrimų, Taffel bulvių traškučių, ir dar daug kitų smagių prizų.

Nors didžioji vakaro programa prasidėjo 23:00h., tačiau, jau nuo 21:40 valandos studentai galėjo rinktis ir universitete žiūrėti futbolo rungtynes. Po futbolo transliacijos, visi jo gerbėjai, galėjo patys pabūti maži futbolininkai ir sudalyvauti stalo futbolo turnyre, kuriame dalyvavo šešiolika komandų. (1-os vietos laimėtojai „Talismanai“, 2-os vietos laimėtojai „Misterija“, 3-čios vietos laimėtojai „Simai“).

Veiklos netrūko visą naktį. Iliuzionisto Roko ir mentalisto, psichologinio mago Ryčio Rafaelio pasirodymai privertė studentus spaustis į didžiąją fakulteto auditorją. Taip pat itin didelio dėmesio sulaukė XBOX KINECT, kompiuteriniai ir stalo žaidimai, kuriais pažaisti norinčių buvo kiekvieną universitete praleistos nakties minutę. Žinoma, ir kaip gi be visiem patinkačių šokių pamokų, kurios vyko ir šio renginio metu. House  (vedė mokytojas – profesionalus šokėjas – Marius „Arni“ Eidrigevičius iš šokių centro ,,Ro“),  salsos, makarenos, Maiklo Džeksono judesių kombinacijos, kelių linijinių šokių junginius (vedė Raimonda Elijošaitytė) galėjo mokytis ir visi norintys studentai savo kūnus judinti pagal šiuos šokių stilius. Nenorintys pasišokti, galėjo prasidainuoti vykusime Karaoke, kuris užsitęsė iki pačio renginio pabaigos ir sulaukė didelio susidomėjimo tiek norinčių padainuoti, tiek ir klausytojų. Visi jie užpildė didžiąją fakulteto auditoriją.  O tie, kurie norėjo ramesnio vakaro, galėjo patogiai įsitaisyti auditorijoje ir žiūrėti filmus.

Didelio populiarumo sulaukė daugelio mėgstamas sportinio pokerio turnyras, kuriame dalyvavo 120 studentų. Nors norinčių buvo žymiai daugiau, tačiau dėl laiko stokos buvo ribojamas dalyvių skaičius. Visi dalyvaujantis galėjo laimėti puikius rėmėjų prizus.

Ne ką mažesnio populiarumo sulaukė Protmūšis, kuriame užsiregistravo net 27 komandos ir savo protą miklino 135 dalyviai. Vis dėl to protingiausieji buvo, pirmą vietą laimėjusi  komanda „Ramiu veidu“ (Arnoldas Petrauskas, Karolis Vitėnas, Justas Širvinskas, Lukas Andriuškevičius, Kipras Jančys).

„Nors ir buvo problemų su futbolo transliacija, tačiau žaidžiant XBOX KINECT žaidimais galėjau pasijusti tikra futbolininke ir pati virtualiai pabėgioti po aišktę. Iliuzionisto magija buvo ne kortose ar balionuose, bet bendravime su publika. Daug juoko ir aplodismentų – tas žmogus (Rokas) tikrai to nusipelnė. Jei kitais metais jis pasirodys, tikrai ateisiu pasižiūrėti ką jis dar parodys. Karaoke – kažkas nerealaus. Žmonės, kurie dalyvavo ir visa tai surengė – jėga! “; „Renginys – pilnas energijos ir geros nuotaikos, nors iš pat pradžių atrodė, kad užteks praleisti šiame renginyje keletą valandų, labai greitai paaiškėjo, kad čia tikrai galioja posakis – vieną kartą pabandęs, negali sustoti, ir su kiekviena praleista valanda norėjosi būti dar ir dar ilgiau. Iš tiesų labai smagu naktį pramogauti patalpose, kuriuose dar dieną buvo klausomos studentiškos paskaitos, o prie auditorijų matyti tokią spūstį, kurios tikrai nepamatytum jokioje paskaitoje. Taip pat nepaprastai smagu, kad renginyje „Night to unite“, per vieną naktį gali padaryti tiek daug: ir pašokti, ir padainuoti, ir pažaisti begales žaidimų, bei pasikaitinti pirtelėje. Džiugu, kad Vilniuje vyksta toks studentiškas renginys, kuriam įsisiubuoti visai nebūtinas alkoholis, o pramogos pritaikytos kiekvieno skoniui. Labai sveikinu ir dekoju visiems organizatoriams už šį puikų laiką ir būtų nepaprastai džiugu, kad tokie renginiai vyktų dažniau.“ – savo įspudžiais apie renginį dalinosi studentai.

VGTU SA FMF komanda labai džiaugiasi šiuo renginiu ir tikisi, kad visiems dalyvavusiems patiko. Dar kartą dėkojame visiems renginio rėmėjams bei AIF fakultetui, įsileidusiam mus į savo patalpas.

Pasižadame ir kitais metais vėl atverti Jums duris į naktinius universiteto koridorius.

Renginio rėmėjai:

VGTU SA, Coca-Cola, Taffel, Microsoft, National Geographic Lietuva, Monster, Balionas.lt, Foosin Club, Šokių centras Ro, Du Karaliai, Acme, Pik-Nik, Prezervatyvai.net, Rokas iliuzionistas, Rytis mentalistas, Lietuvos Nacionalinis Operos ir Baleto Teatras.

 

 

Rašyti komentarą

*