Nauji vėjai VGTU SA FMF šeimoje

2013-04-10

Šių metų balandžio 9 dieną Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vyko, studentų atstovybės (SA) fundamentinių mokslų fakultete (FMF) rinkiminė konferencija. Jos metu buvo išrinkta nauja VGTU SA FMF pirmininkė,  balsuojama už VGTU SA prezidentą. Taip pat buvo tvirtinami, VGTU SA FMF studentų atstovai, bei FMF delegatai seniūnai į visuotinę VGTU SA rinkiminę ataskaitinę konferenciją.

Tradiciškai konferenciją buvo atidaryta giedant Lietuvos himną. Dėl techninių kliūčių, himnas nebuvo leidžiamas garso aparatūros pagalba, tačiau susirinke seniūnai ir svečiai parodė patrotiškumo dvasią ir visi draugiškai giedojo tautišką giesmę.

Prasidedant konferencijai sveikinimo žodį tarė gerbiamas mokslų prorektorius, buvęs VGTU FMF dekanas Antanas Čenys. Vėliau, po gerbiamo prorektoriaus sveikinimo žodžių, bendru sutarimu buvo patvirtinti konferencijai pirmininkavęs Marius Gavėnas, VGTU SA transporto fakultete pirmininkas ir konferencijos sekretorė VGTU SA FMF studentų atstovė Živilė Kondrotaitė.  Taip pat buvo išrinkta balsų skaičiavimo komisija, kurią sudarė Justinas Petravičius, Justina Petrovaitė, Saulius Lukošius.

Išrinkus balsų skaičiavimo komisiją, Ieva Kučinskaitė buvusi VGTU SA FMF pirmininkė pristatė savo veiklos ir finansines ataskaitas, kuri buvo patvirtinta bendru sutarimu ir per savaitę laiko bus patalpinta VGTU SA FMF puslapyje.

Vėliau buvo tvirtinami studentų atstovai. Studentų atstovais buvo patvirtinti: Miglė Kalvinskaitė, Lina Šimkevičiūtė, Monika Paškevičiūtė, Živilė Kondrotaitė, Donatas Jūras, Rytis Kasperavičius, Kristijonas Mikuličius, Armandas Pisarskis, Saulius Lukošius, Domas Vysockis, Gediminas Skruzdys ir Ieva Kučinskaitė. Po atstovų tvirtinimo buvo trumpa pertraukėlė.

Po pertraukėlės atėjo laikas kandidačių į pirmininko postą pasisakymai bei klausimų sesija. Po to buvo balsavimas. Po balsavimo buvo  kandidatų į VGTU SA prezidento postą pasisakymai bei klausimų ir atsakymų sesija, bei balsavimas. Po balsavimo buvo tvirtinami VGTU FMF seniūnai delegatai į VGTU SA visuotinę rinkiminę konferenciją.

Galų gale buvo paskelbti  pirmininkės rinkimų rezultatai, po kurių paaiškėjo kad VGTU SA FMF pirmininke tapo Lina Šimkevičiūtė. Ji dešimties balsų persvara įveikė Moniką Paškevičiūtę. Sveikiname naująją pirmininke ir linkime, kad nesukluptų sunkiame pirmininkės kelyje, bei nepritrūktų ryžto vesti visą komandą.

Rašyti komentarą

*