Kad Jūsų pirmasis atlyginimas, būtų penkių ženklų!

2013-02-13

Vasario 7 dieną pasaulis išvydo ketvirtosios ir didžiausios Lietuvoje VGTU Mobiliųjų aplikacijų laboratorijos atidarymą. Laboratoriją bendromis pastangomis įrengė VGTU, „Microsoft“, „Omnitel“, „Nokia“ ir „AppCamp“.
Labaratorijoje įrengta 40 darbo vietų, iš kurių 24 yra „Apple iMac“ kompiuteriai, keli planšetiniai kompiuteriai, Nokia „Windows Phone“ bei „Xbox“ su kinect’u. Atidarymo šventėje prabilo ir buvęs mūsų dekanas prof. habil. dr. Antanas Čenys: „Mūsų universitete itin populiarios multimedijos, kitaip dar vadinamos daugialypės terpės, ir kompiuterinio dizaino studijos. Jos apima darbą su vaizdu, garsu, animacija ir tekstu. Esame tikri, kad šios krypties studentai bus dažni naujosios laboratorijos lankytojai ir joje gims išties išskirtiniai projektai.“ Įkūrėjai tikisi, kad studentai kurs aplikacijas mobiliesiems telefonams su „iOS“, „Windows“ ar „Android“ sistemomis. Galbūt netgi susidomės komerciniais projektais, iš kurių galės užsidirbti.
Be viso to, VGTU žada padaryti šią laboratoriją prieinamą visą parą, kad studentai jiems patogiu laiku galėtų praktikuotis ar leisti laisvalaikį. Taigi, turime pasidžiaugti tokiomis mums suteikiamomis sąlygomis ir nepraleisti progos jomis pasinaudoti, kol esame studentai.
P.S. Nepražiopsom, šioje laboratorijoje vykdomus projektus ir kursinius galėsit užsiskaityti kaip praktiką!
Mobiliųjų aplikacijų laboratorijos atidarymas!
„Organizuokit save tiek, kad Jums išeinant iš universiteto, Jūsų pirmasis atlyginimas, kurį gausite išėję iš universiteto, būtų penkių ženklų!“

Rašyti komentarą

*