KONKURSAS – mums idėjų deficitas!

2013-02-03

Konkursas! Parodyk kaip treniruojiesi BOULINGO turnyrui – mums idėjų deficitas!“ – perskaitė studentų grupelė. Dvi dienas apsvarstę, nutarė kiekvienas atskirai ruoštis boulingo turnyrui.
Petras – baliauninkas. Pasižadėjo visus nugalėsiantis su savo turimu inventoriumi. Jau nuo pirmo perlaikymo laikų pradėjęs kolekcionuoti tuščius butelius, nutarė juos panaudoti sporto vardan – stengėsi kuo taikliau nuridenti iki taros supirktuvės.
Stasiukas – fizikas. Nuo mažens domėjosi fiziniais reiškiniais. Jį, kaip pats tvirtina, šia linkme pastūmėjo šakutės eksperimentas su 220V. Savo draugus stebina jam pačiam nežinomais fizikiniais terminais, ir tikina apskaičiuosiantis inercijos, išcentrinės jėgos priklausomybę nuo stumiamo rutulio greičio.
Natalijus – vietinis rajono skolų išmušinėtojas. „Man patinka daužyti kėglius“ – šią frazę kartoja daugiausiai kartų. Kartais naktį supainioja kėglį su Stasiuku. Jis planuoja ruošis kiek rimčiau – blizgins beisbolo lazdą. Draugai vis bando leptelėti, kad konkursas – ne beisbolui, o boulingui, bet Natalijui nepatinka, kai kas nors su juo vaidijasi.
Steponas – Biznierius (bent pats taip teigia). Besišaipydamas iš draugų pareiškė, kad jo Tėvas yra boulingo čempionas. Pasidomėjus, kas jo Tėvas, draugai tvirtina, kad ši bevardė asmenybė taip pat yra beisbolo, kartingų, ralio, šuolio į tolį, plaukimo ir šachmatų profesionalas.
Rudolfas – išpuikėlis. Ilgai nelaukęs užsisakė asmeninį boulingo rutulį, specialius neslystančius batus ir sportinę aprangą.
Robertas – antgamtinių galių turintis studentas (taip prisistatė pats). Jo būsimos sėkmės paslaptis – visi peržiūrėti „Hario Poterio“ filmai. Po filmų stengiasi užsiimti magija su šaukštu. Tuščias pieno pakelis kol kas lieka sustingęs vietoje net po neartikuliuotų Roberto šauksmų ir keisto šaukšto mosikavimo.

Ar Tu esi pranašesnis už šią studentų grupelę? Parodyk, kaip Tu originaliai ruošiesi VGTU boulingo turnyrui. Atvaizduok savo treniruočių genialumą fotografijose! Nuotraukas siųsti galima iki VASARIO 9 dienos elektroniniu paštu boulingas@vgtusa.lt – iškarto gavę nuotraukas talpinsime jas Facebook puslapyje, kuriame galėsite balsuoti ir rinkti LIKE paspaudimus. Daugiausiai „patinka“ surinkusi nuotrauka laimės šį konkursą! Nugalėtojų komanda bus apdovanota puikiais rėmėjų įsteigtais prizais!

RUOŠIAMĖS VGTU BOULINGO TURNYRUI!
boulingas.vgtusa.lt

 

Rašyti komentarą

*