Riedėk į pergalę!

2013-01-06

Pasiruošimas jau tradicija tapusiam renginiui – VGTU Boulingo turnyrui Fundamentinių Mokslų Fakulteto (FMF) dekanato taurei laimėti PRASIDĖJO! Jau ketvirtus metus iš eilės vyksiantis renginys šiemet varžytis kvies ne tik VGTU, bet ir kitų aukštųjų mokyklų studentus ir dėstytojus.
Kasmet turnyre dalyvauja virš 50 komandų, kuriose privalomas narys- universiteto dėstytojas ar administracijos atstovas. Tokiu būdu skatinamas studentų ir dėstytojų bendradarbiavimas, inicijuojamas jų susitikimas neoficialioje aplinkoje.

Prižadame, kad renginys neapsiribos vien tradiciniu boulingu. Komandų nariai ar palaikyti jų atėję draugai, viso turnyro metu bus kviečiami dalyvauti įvairiuose konkursuose, žaidimuose, ar kitų sporto šakų mini kovose – turnyruose. „Protmūšis“, biliardas – tai tik keletas laukiančių užduočių, įtrauksiančių į renginį visus susirinkusiuosius Apollo boulinge.

Registraciją turnyrui PRADEDAME ir skelbiame pirmąjį konkursą – užregistruokite savo komandą greičiausiai ir laimėkite remėjų įsteigtų prizų!

Platesnę informaciją apie turnyrą ir komandos registracijos formą galite rasti ČIA.
Įvykis socialinėje FB erdvėje – VGTU boulingo turnyras.

Rašyti komentarą

*