Cirque de FMF

2012-12-30

Šie metai, ne tik mūsų atstovybę, bet ir visą fakultetą pradžiugino smagiais ir kūrybingais fuksais, kurie vis dar nenustoja visų stebinti savo originaliomis idėjomis. Taigi, kalendoriniams metams einant į pabaigą rodome visiems, kaip šaunieji pirmakursiai (Nuliai) garbingai išsikovojo tikrų FMF fuksų vardą. Dar šį rudenį vykusių krikštynų video įrašas tebus mūsų jaunėliams naujametinė dovana, primenanti, kad esate ne bet kas, o TIKRI FMF‘ai!

Trumpai apie krikštynas:
š.m. spalio mėnesio saulėtą ketvirtadienį vyko didysis FMF CIRKAS. Saulėtekio miškuose jauniesiems studenčiokams mūsų fakulteto atstovybininkai kėlė įvairiausius išukius. Fuksai atsidūrė netik kiaušinių, dažų ir aliejaus mūšyje, bet ir pašvinkusių silkių krepšinio aikštelėje. Sprendė galvosūkius, maitinosi įvairių skonių sumuštininiais, žaidė badmintoną su kompiuterio klaviatūra ir čiuožinėjo nuo didžiojo kalnelio. Krikštatėviai ir krikštavaikiai krikštynų metu buvo pasidabinę įvairiausiais kostiumais, persikūnyję į įvairiausius personažus – linksmuosius klounus, šiurpiuosius mimus, gimnastus, gyvūnų dresuotojus ar net pačius gyvūnus! Visą tai puikiai apžvelgia spalvingas video klipas, kurį pateikiame Jūsų dėmesiui!

Video įrašą sukūrė kūrybinė komanda StepDraw – antrakursiai multimedijos ir kompiuterinio dizaino programos mūsų fakultete studentai.

Rašyti komentarą

*