Free kisses, atšvaitai ir kinect’as!

2012-11-19

 Šiandien mūsų universitete vyko Tarptautinės Studentų dienos minėjimas, kurį organizavo VGTU SA. Studentai buvo kviečiami aktyviai dalyvauti įvairiuose fakultetinių atstovybių paruoštuose žaidimuose: VGTU SA SF kvietė pažaisti „Janga“, Monstro estafetė buvo organizuota SA TIF, o milžinišku „Twister“ rūpinosi SA VVF. Studentų atstovybė mūsų fakultete suorganizavo „kinect“ žaidimus bei dalino simbolinius atšvaitus, taip visus kviesdami į trečiadienį (Lapkričio 21d.) vyksiančią ATŠVAITŲ AKCIJĄ.

Šią šaltą rudens dieną studentai buvo vaišinami karšta arbata ir naminiais sausainiais. O kad būtų dar šilčiau buvo dalinami nemokami šilti apkabinimai ir saldūs bučiniai. Galima pasidžiaugti, kad studentai dar neužmigo žiemos miegu ir vis dar nestokoja energijos. Keli studentai paklausti, kaip jiems patinka toks pertraukų praleidimo būdas, su šypsena veide atsakė:  „„kinect“ žaidimai yra „kinect“ žaidimai – jie nemiršta!“.

Dėkojame studentams už jų aktyvumą bei gerai praleistą dieną. Pažadame ir toliau stengtis dėl šviesesnio studentiško rytojaus!

Rašyti komentarą

*