VGTU SA FMF mokymai

2012-11-11


Lapkričio 9−10 dienomis vyko VGTU SA FMF savanorių mokymai. Penktadienio vakarą atstovybininkai laiko veltui neleido – iš karto po paskaitų jie įdėmiai klausėsi VGTU SA prezidento D. Martsinkevichiaus pristatymo apie mūsų organizacijos tikslus, misiją bei struktūrą. Vėliau susirinkusieji, kartu su lektore V. Petrauskaite, mokėsi kurti tvirtą, neišardomą komandą siekiančią bendro tikslo – tinkamai atstovauti VGTU studentus bei kurti jiems palankią aplinką universitete. Ankstyvą šeštadienio rytą, konsultuojant I. Arlinskaitei, mūsų atstovybės nariai ne tik nagrinėjo esamų renginių organizavimo subtilybes, bet ir generavo naujų, aktualių projektų idėjas, įdėmiau žvelgė į kiekvieno VGTU SA FMF veikiančio komiteto darbus, analizavo organizacijos trūkumus bei ieškojo jų sprendimo būdų. Lektoriai D. Anusas ir J. Vepris naujiesiems atstovybės savanoriams padėjo suprasti bei įvertinti, kiek studentų atstovas gali nuveikti studentų labui socialinėje ir akademinėje srityse. Kėlėme savo kompetencijas nagrinėdami esminius MSI (mokslo ir studijų įstatymų) principus, aptarėme galimus apeliacijų teikimo procesus, prisiminėme studentų bei jų atstovų teises ir pareigas, plačiau susipažinome su universitetinės veiklos struktūra bei administracijos sandara.
Tikimės, kad kiekvienas atstovybės savanoris iš šių mokymų išėjo su praplėstu žinių bagažu ir padidinta motyvacija. Už visą tai esame labai dėkingi lektoriams, jau ne pirmąjį kartą dirbantiems su mūsų komanda.


Studentų labui stengiamės kurti kompetetingą, iniciatyvią bei aktyvią komandą, kuri galėtų padėti iškilus betkokiai universitetinei problemai, tad skatiname niekuomet nedvejoti ir kreiptis į mūsų atstovybę Jums rūpimais klausimai – mes visada stengsimės padėti!

VGTU SA už studentišką rytojų!

 

Rašyti komentarą

*