Ellen Hollcroft paskaita apie intelektinės nuosavybės apsaugą

2012-11-08

Kuo skiriasi patentas, dizaino patentas, autoriaus teisės ir prekės ženklas? Kurį pasirinkti? Kas yra patentavimo objektas ir ką reikia žinoti kūrybos proceso metu, kad neužkirstum kelio savo darbo rezultatų patentavimui? Kaip išvengti tokių klaidų ir kada kreiptis į intelektinės nuosavybės teisininką?

Lapkričio 13 d. 10.30 val. Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) 05 aud. intelektinės nuosavybės teisininkė iš Singapūro Ellen Hollcroft skaitys paskaitą apie intelektinės nuosavybės apsaugą ir jos iššūkius.
Įgijusi Biologijos mokslų bakalauro laipsnį ir Verslo teisės magistro (MBA) laipsnį Nebraskos universitete (JAV), pastaruosius penkerius metus Ellen Hollcroft dirba patentų rengimo ir teisinės atsakomybės srityje. Šiuo metu dirba kaip laisvai samdoma teisininkė Singapūre, konsultuoja tarptautines kompanijas intelektinės nuosavybės apsaugos klausimais.

Studentai, norintys išgirsti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus, kviečiami registruotis į paskaitą iki lapkričio 9 d. el. paštu mano@vgtu.lt
Renginio partnerė – Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Vilniuje.

Rašyti komentarą

*