FMF FUKSŲ KRIKŠTYNOS – cirką išvysite jau greitai!

2012-09-26

Kaip ir kasmet SA FMF organizuoja pirmakursių krikštynas. Iki šiol mūsų fakulteto naujokai buvo vadinami tiesiog Nuliais, tačiau po krikštynų jie oficialiai pakils iki FMF Fuksų lygio.
Po ilgų diskusijų apie FMF krikštynų temą, nusprendėme, kad šį kartą būsimieji fakulteto fuksai pateks į tikrą CIRKĄ. Tačiau, ne kaip žiūrovai, o kaip tikri cirko aktoriai.


Tokiu būdu tikimės pirmakursius paruošti gyvenimui FMF fakultete, kuriame dažnai galima atrasti cirko paralelių: čia netrūksta stebuklų, šmaikščių kvailysčių bei kompiuterinių akrobatikos apraiškų.
Taigi, visus fakulteto naujokus SPALIO 4 dieną raginame nepramiegoti krikštynų, sudalyvauti ir tapti pilnateisiais FMF CIRKO FUKSAIS!
Tad susitinkime kitą ketvirtadienį (10.04d) universiteto Amfiteatre 14:30 visi pasipuošę CIRKO tematika.

P.S. Nuliukams primygtinai siūlome pasidabinti cirkiškais rūbais, kurių nebūtų labai baisu ištepti.

Po oficialiosios krikštynų dalies visus pakviesime kartu atšvęsti šią džiaugsmingą progą- fakulteto pagausėjimą oficialiais bendruomenės nariais. Pavirtę BOHEMOS atstovais, atskleisime kūrybiškąją fundamentinių mokslų fakulteto studentų dvasią. Tad pradėkite kuistis spintose ir ieškoti berečių, šalikėlių ar kitų atributų, kurie, jūsų manymu, puikiai atspindėtų šią temą.

Raginame iš anksto įsigyti After Party bilietus, kuriuos, jau nuo kitos savaitės (10.01d), galėsite rasti SA FMF patalpose (SRL-I 504A). Išankstinių bilietų kaina- 5 lietuviški pinigai. Renginio dieną bilietai BRANGS!

P.P.S. VGTU kuratoriai, į renginį atsivedę bent penkis bohemiškus fuksiukus, turės galimybę į šventę patekti nemokamai!

Iki pasimatymo SPALIO 4-tąją!

Krikštynos socialiniame tinklapyje Facebook: http://www.facebook.com/events/159605370844337/

Komentarai (3)
  • Austėja prieš 5 metus rašė:

    bet tai kodėl ketvirtadienį darot?? man rodos geriau būtų pirmad arba antrad.. o afteris irgi ketvirtadienį? sovsem..

  • Informacija prieš 5 metus rašė:

    Visiems su laiku neįtiksi- stengiamės derintis prie daugumai tinkančio laiko.

  • Žorik Kvartanov prieš 5 metus rašė:

    Kad ketvirtadienis – puiki diena. Taip tariant studentų penktadienis. O ir taip savaitės gale daugelis namo nori ar ilsėtis, dėl savaitės pradžios nežinau. Mums praeitais metais krikštynos ir after’is savaitės gale išplaukė jei neklystu x]

Rašyti komentarą

*