FMF ir AGAI fuksų stovykla 2012

2012-08-24

Paskutines vasaros atostogų dienas dalis fundamentinių mokslų fakulteto ir A. Gustaičio aviacijos instituto būsimųjų studentų praleido ne bet kur, o VGTU sporto bazėje Aukštadvaryje. Nuo pirmadienio iki trečiadienio vykusioje fuksų stovykloje rodos netrūko nieko- fuksiukai susipažino su universitetinio gyvenimo sistema, studentų atstovybės veikla bei, turbūt svarbiausia, vieni su kitais. Oras pasitaikė taip pat netikėtai puikus, tad daugumą komandos formavimo žaidimų galėjome atlikinėti lauke, o ir maudytis nebuvo šalta.
Pirmąją dieną visi kartu nusistatėme stovyklos taisykles, už kurių nesilaikymą draugiškai darydavome studentiškus pritūpimus arba atsispaudimus. Apsigyvenę nameliuose fuksiukai juos papuošė įvairia stilistika, kurią vėliau pristatė stovyklos vadovams- kas dainas dainavo, kas šokoladu vaišino, kas kubiką rubiką dėliojo, o kas tiesiog jaukią atmosferą kūrė. Vidury nakties busimieji studentai budinosi ir žiovaudami energingai lėkė dalyvauti naktinėse orientacinėse žaidynėse.

Nors po jų visi buvome miegoję vos kelias valandas, kitą dieną programa buvo itin įtemta- veiklos netrūko. Dieninės orientacinės varžybos pavirto į tikrą olimpiadą, turinčią net nuosavą simbolį- stilingąjį Karlsoną. Viską vainikavo Socialinis vakaras, kurio metu fuksams buvo teikiami rėmėjų (Taffel, Monster Energy, prezervatyvai.com, MARS Lietuva bei Birštono mineraliniai vandenys) prizai už komandiškiausius bei kūrybiškiausius pasirodymus.
Tikimės, kad visi dalyvavę liko patenkinti, susibendravo tarpusavyje ir vieningai rugsėjo pirmąją žengs VGTU koridoriais.

Daugiau stovyklos akimirkų užfiksuotų foto nuotraukose galite rasti http://fmf.vgtusa.lt/galerija/fmf_ir_agai_fuksu_stovykla_2012/

Rašyti komentarą

*