Fundamentinių mokslų fakulteto pirmakursiai kviečiami į kasmetinę fuksų stovyklą!

2012-07-30

Kaip ir kasmet VGTU SA komanda universiteto naujokams organizuoja fuksų stovyklą! Šiais metais fundamentinių mokslų fakulteto stovykla rengiama kartu su A.Gustaičio aviacijos institutu, taigi čia įgausite galimybę praplėsti savo akiratį ir susipažinti su kitų sričių atstovais. Neišdildomi įspūdžiai, smagūs nuotykiai, vertingi senbuvių patarimai bei naujos pažintys laukia jūsų rugpjūčio 20-22 dienomis Aukštadvaryje esančioje VGTU sporto bazėje už 60 lietuviškos valiutos pinigų! Galite būti užtikrinti- mes pasirūpinsime viskuo: maistu, transportu bei kitomis gyvenimiškomis detalėmis, jums tereikės nepamiršti geros nuotaikos.

Tad studente, išdrįsk surizikuoti ir, pasirašęs priėmimo į universitetą dokumentus, prieik prie Studentų Atstovybės stalelio. Čia su šypsenom tave pasitiks mūsų komanda ir pakvies sudalyvauti šauniausiam renginyje pirmakursio gyvenime! Jei netyčia užmiršai užsiregistruoti tiesiogiai, tačiau nenustygsti vietoje ir nori čia sudalyvauti, nedvejok ir parašyk mums elektroninį laišką adresu: kriste.paulauskaite@fmst.vgtu.lt

Jei kils klausimų, visada galite kreiptis mūsų socialinio tinklapio puslapyje: http://www.facebook.com/pages/VGTU-FMF-SA/156393737382, stengsimės atsakyti ar patarti :} Taip pat, jei smalsu, mūsų internetinio puslapio galerijoje galite rasti nuotraukose užfiksuotas praeitų metų fuksų stovyklos akimirkas.

Nepraleisk progos ir patirk unikalių išgyvenimų!
Visada nusiteikę pradžiuginti,
VGTU SA FMF.

Rašyti komentarą

*