Trečiadienio naktį universitetą sudrebino Night to Unite‘12!

2012-05-07

VGTU TIF fakultete vykęs renginys „Night to Unite’12”pažadino kiekvieną apsnūdusį. Studentų atstovybė fundamentinių mokslų fakultete (SA FMF) džiaugiasi įvykdžiusi savo misiją ir suvienijusi čia atvykusius Lietuvos universitetų studentus- sulaukėme svečių iš VU, MRU bei kitų aukštųjų mokyklų.

„Didžiausią įspūdį paliko reginys, kurį išvydau 22:50 pažvelgęs pro langą. Prie įėjimo į universitetą stovėjo minia žmonių, kokios organizatoriai tikrai nesitikėjo. Visi neapsakomai apsidžiaugėm, bet tuo pačiu metu ir išsigandom- kas bus toliau? Ar pakaks vietos? Ar nepritrūksim veiklos?  Tačiau labai nudžiugino tai, kad visi susirinkę studentai buvo tikrai geranoriški, nesiskundė dėl ilgų eilių prie užsiėmimų ir patys palaikė smagią tarpusavio atmosferą.“ – paklausus apie renginį papasakojo „Night to Unite‘12“ iniciatorius Gediminas Skruzdys.

Džiaugiamės, kad šiuo renginiu sugebėjome įrodyti, jog alkoholis ir tranki muzika nėra pagrindinis ingridientas norint gerai praleisti vakarą. Šį kartą linksminomės dainuodami karaokė (dainingiausiems ir drąsiausiems išdalinta galybė rėmėjų įsteigtų prizų), žaisdami stalo bei kompiuterinius žaidimus. Įgyvendintas buvo net stalo futbolo turnyras, kurį organizatoriai renginio pradžioje atšaukė dėl komandų stygiaus.

Visą naktį veiklos netrūko- iliuzionisto Roko pasirodymų metu, didžioji fakulteto salė buvo tiesiog perpildyta. Taip pat itin didelio dėmesio sulaukė XBOX KINECT žaidimas, prie kurio visą renginį rikiavosi ilga eilė norinčiųjų išbandyti savo jėgas. Šokių pamokos pritraukė gyvybingiausius Night to Unite dalyvius, kurie noriai mokėsi Lotynų Amerikos bei Lindy Hop šokių žingsnelių. Atėję atsipūsti į filmų auditoriją žiūrovai buvo maloniai nustebinti „Taffel“ traškučių lietum.

Didžiausio pasisekimo susilaukė, visą naktį pirmame aukšte vykęs, sportinio pokerio turnyras. Nors žaidimo vietų buvo planuota 90, tačiau galutinis žaidėjų skaičius siekė 104. Finalinė kova užtruko iki paskutiniųjų renginio sekundžių (1-ąją vietą užėmė Lukas Dundulis, 2-ąją – Povilas Laibinis, 3-ąją -Justinas Misevičius).

VGTU SA FMF labai džiaugiasi šiuo renginiu ir tikisi, kad visiems dalyvavusiems patiko. Dar kartą dėkojame visiems renginio rėmėjams bei TIF fakultetui, įsileidusiam mus į savo patalpas.

Pasižadame kitais metais vėl atverti Jums duris į naktinius universiteto koridorius.

Daugiau nuotraukų iš Night to Unite’12 rasite: Fotyvo, Aivaro bei FMF SA foto albumuose.

Renginio rėmėjai:
foosin, Hobbyshop, Du Karaliai, Iliuzionistas Rokas Bernatonis, Xplanet, Monster Energy, Taffel, Prezervatyvai.net, Labas nuotykiu parkas, Apollo boulingas.

Rašyti komentarą

*