Naujų vėjų gūsis VGTU FMF SA

2012-04-19

Balandžio 18 dieną vyko VGTU studentų atstovybės (SA) fundamentinių mokslų fakultete (FMF) ataskaitinė rinkiminė konferencija, kurios metu buvo tvirtinamos metinės VGTU SA FMF ataskaitos bei nauji studentų atstovai. Taip pat išrinkta nauja VGTU SA FMF pirmininkė Ieva Kučinskaitė.

Į rinkiminę ataskaitinę konferenciją susirinkus 22 seniūnams kvorumas buvo patvirtintas ir konferencija įvyko. Susirinkusieji išklausė buvusios pirmininkės Gintarės Kaubrytės paruoštos metinės darbų bei finansinės ataskaitų, kurios vienbalsiu seniūnų balsavimu buvo patvirtintos.

Konferencijos metu buvo tvirtinami ir studentų atstovai, kurie, norėdami įgauti šį statusą, turėjo atlikti kompetencijos testą, sudarytą iš pagrindinių socialinių ir akademinių klausimų. Informacija apie testo rezultatus bei kandidatų prisistatymas padėjo seniūnams apsispręsti. Patvirtintais studentų atstovais tapo šie asmenys: Gintarė Kaubrytė, Jurgita Joneliūnaitė, Andrej Popcov, Ieva Kučinskaitė, Aurimas Ambrasas, Jonas Uosis, Kristė Paulauskaitė, Saulius Lukošius, Elijus Sekonas, Silvija Džiugaitė, Gintarė Kupčiūnaitė, Gediminas Skruzdys ir Vitalija Bartusevičiūtė.

Trečioji konferencijos dalis buvo skirta VGTU SA FMF pirmininko rinkimams. Į šį postą pretendavo du kandidatai- Andrej Popcov ir Ieva Kučinskaitė. Po abiejų studentų kalbų sekė klausimų sesija bei pasisakymai už ir prieš. Pasibaigus balsavimui, naująja VGTU SA FMF pirmininke išrinkta multimedijos ir kompiuterinio dizaino programos studentė, SA FMF narė bei socialinių ir akademinių reikalų komiteto atstovė- Ieva Kučinskaitė. Sveikiname perėmus šias atsakingas pareigas ir linkime ištvermės bei užsidegimo tolimesniame darbe.

Rašyti komentarą

*