VGTU boulingo turnyras

2012-01-29

Šių metų vasario 20, 22, 27 ir kovo 1 dienomis Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentų atstovybė kviečia sudalyvauti jau tradicija tapusiame boulingo turnyre Fundamentinių mokslų fakulteto dekano taurei laimėti. Keturias dienas vyksiantis renginys turėtų ne tik įžiebti sportinio azarto ugnį, bet taip pat suteikti puikią galimybę studentams ir dėstytojams pabendrauti už universiteto ribų.
VGTU boulingo turnyras dekano taurei laimėti šiemet vyks jau trečius metus iš eilės. Laimėtojams bus įteikta simbolinė taurė, kuri kasmet keliauja iš fakulteto į fakultetą. Kol kas jau du metus iš eilės apdovanojimu puikuojasi TIF‘ai.
Pirmos 3 renginio dienos bus skirtos užsiregistravusių komandų varžymuisi tarpusavyje dėl dalyvavimo ketvirtfinalyje, kuris, kaip ir pusfinalis bei finalas, vyks kovo 1-ąją. Tą pačią dieną bus galima stebėti ir Mažąjį dekanų turnyrą, kuriame dėl titulo varžysis devynių VGTU fakultetų dekanai ar administracijos atstovai.
Reiktų paminėti, kad renginys neapsiribos vien tradiciniu boulingu. Tuo pačiu metu komandos, jų atėję palaikyti studentai galės įsitraukti ir į kitokią veiklą, taip iškovodami papildomų taškų savo palaikomai komandai. „Protmūšis“, biliardas – tai tik keletas laukiančių užduočių, įtrauksiančių į renginį visus susirinkusiuosius Apollo boulinge.
Nusispyrus boulingo batus penktadienio vakarą visi kviečiami pakeisti aplinką ir sudalyvauti turnyro uždaromajame vakarėlyje. VGTU studentus vakare linksmins puikiai žinomi „Radistai“.
Registracija VGTU boulingo turnyrui dekano taurei laimėti jau prasidėjo! Komandų, dalyvausiančių renginyje, skaičius ribotas, todėl reikėtų nesnausti ir kuo greičiau surinkti 5 žmonių komandą. Jos sudėtyje turi būti ne tik studentai, bet ir bent vienas dėstytojas ar administracijos atstovas.
Boulingo turnyras – neabejotinai vienas didžiausių metų renginių VGTU bendruomenėje. Vertinant kasmet kylantį susidomėjimą ir dalyvaujančių komandų skaičiaus augimą, mąstoma apie galimybę kitąmet šį renginį dar labiau išplėsti ir sudaryti galimybę varžytis netik VGTU fakultetams, bet vienam universitetui pries kitą. Registracija ir naujausią informaciją galite rasti čia

Rašyti komentarą

*