Aktuali informacija bendrabučių gyventojams

2011-12-20

Studentų atstovybė besirūpindama studentų socialine aplinka nori pranešti, kad nuo 2012 metų sausio mėn. keisis VGTU bendrabučius administruojanti įmonė.

„Studentų atstovybė pastaruoju metu labai dažnai girdi studentų susirūpinimą ir nerimą dėl ateities pokyčių bendrabučiuose. Norime nuraminti bendrabučių gyventojus ir pranešti, kad šiuo metu yra dedamos visos pastangos tam, kad studentai nepajustų jokių skausmingų permainų, pasikeitus administruojančiai įmonei.“ –teigia  VGTU SA prezidentas Dionis Martsinkevichus.

Vieni iš pirmųjų pokyčių – avansas, kurį studentai sumokėjo pasirašydami sutartį su VšĮ „Saulėtekio būstas“ , buvo įskaitytas kaip gruodžio mėnesio įmoka už bendrabučio gyvenamosios vietos nuomą. Tiems, kas jau sumokėjo už gruodį ar daugiau mėnesių pinigai bus grąžinami iš karto, pasirašius sutartį su nauja administruojančia įmone, sausio mėnesį. Norėtume informuoti, kad su žmonėmis, nesumokėjusiais už bendrabutį, nebus pasirašomos naujos sutartys. Informaciją apie skolas ir permokas galite rasti savo bendrabučio informaciniuose stenduose arba informacinėje sistemoje www.bendrabutis.vgtu.lt.

Šiuo metu studentų atstovybė derybose su administracija stengiasi dar labiau sumažinti gyvenamosios vietos nuomos kainą. Taip pat pereinamuoju laikotarpiu gyventojų aprūpinimo sutrikimų (elektra, vandeniu, šildymu, internetu) nebus.

Visais iškilusiais klausimais maloniai kviečiame kreiptis į VGTU Studentų atstovybę, Saulėtekio al. 11-212 arba http://www.vgtusa.lt/kontaktai/ nurodytais kontaktiniais duomenimis.

VGTU SA – Už studentišką rytojų!

VGTU SA informacija

Komentarai (1)
  • Ahmed prieš 5 metus rašė:

    You already have my encrrut favorite on here, Wait For Me by Theory of a Dead Man, but my old stand-by if I need a good cry is „Start Saving Me“ by Mike Corrado, and I pink-glitter-heart-LOVE „On My Watch“ also by Mike Corrado. His new single „Stand“ is also a great one – check him out when you get a chance! In addition to being a singer/singwriter, he is a Marine Reservist and served in Fallujah during my hubby’s first deployment there – II MEF provided the pictures for the official video for „On MY Watch“, and my hubby is in there, TWICE. 🙂

Rašyti komentarą

*