Banke SNORAS sutartis pasirašę studentai galės kreiptis į kitus bankus

2011-12-14

Gruodžio 13 d., Vilnius. Studentai, kurie šį rudenį buvo sudarę valstybės remiamų paskolų sutartis su banku SNORAS jau šią savaitę (nuo gruodžio 15 d.) galės kreiptis į kitus bankus ir pasirašyti naujas paskolų sutartis likusiai neišmokėtai sumai.

Valstybinis studijų fondas informuoja, kad šį rudenį su banku SNORAS buvo sudaryta 720 sutarčių.

„Trečiadienį patvirtinsime sąrašą studentų, kurie galės pasirašyti sutartis likusiai neišmokėtai paskolos sumai, – sakė Milda Papinigienė, Valstybinio studijų fondo vyriausioji specialistė. – Po šio sąrašo paskelbimo į jį įtraukti studentai per 7 dienas – nuo gruodžio 15 d. iki gruodžio 21 d. – turės kreiptis į vieną iš penkių bankų: Nordea, DNB, Swedbank, Šiaulių arba Ūkio banką“.

Studentai, kurie per šį terminą nesikreips į bankus dėl naujos sutarties sudarymo, neturės galimybės atsiimti likusios neišmokėtos paskolos dalies.

Studentai, kreipdamiesi į banką privalės pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Sutartį pasirašyti galės ir įgaliotas asmuo pateikęs teisės aktų nustatyta tvarka patvirtintą įgaliojimą. Sutartis bus pasirašoma per 3 darbo dienas nuo kreipimosi į banką. Studentai, kurie yra nutraukę ar sustabdę studijas arba nevykdantys įsipareigojimų pagal anksčiau sudarytas sutartis, naujų sutarčių sudaryti negalės.

 

Apie Valstybinį studijų fondą

Valstybinis studijų fondas yra valstybės biudžetinė įstaiga, administruojanti finansinę paramą studentams. Savo veiklą Fondas pradėjo 1993 metais Lietuvos Respublikos Vyriausybei įsteigus Lietuvos valstybinį mokslo ir studijų fondą. Patvirtinus naujus nuostatus, keitėsi Fondo funkcijos. Valstybinis studijų fondas nuo 2010 m. sausio 1 d. nebevykdo funkcijų, susijusių su paramos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros projektams teikimu, tačiau įgijo naujų funkcijų, susijusių su finansine parama studentams.

Komentarai (1)
  • Teige prieš 5 metus rašė:

    Life is short, and this atrilce saved valuable time on this Earth.

Rašyti komentarą

*