HTML5 Code Camp konferenciją

2011-11-21

Kviečiame į HTML5 Code Camp konferenciją, kurioje galėsite susipažinti su HTML5 istorija, ateitimi bei naujomis galimybėmis web-programuotojams bei dizaineriams.

Konferencijos kalba – anglų.

Visi programuotojai tikriausiai yra girdėję apie HTML5 standartą, tačiau daugelis tikriausiai sunkiai galėtų tiksliai pasakyti kas slepiasi po šiuo pavadinimu. HTML5 Code Camp nemokamas renginys kviečia programuotojus ir dizainerius detaliai susipažinti ką mums žada šis naujasis standartas ir kaip mes galime išnaudoti jo pateikiamas galimybes šiandieną.

Seminarą ves Stephan Bechynsky, kuris šiuo metu yra Programavimo technologijų Evangelistas Microsoft Čekijos padalinyje. Prieš Microsoft jis dirbo dėstytoju didžiausiame mokymo centre Čekijoje – Gopas, taip pat dirbo laisvai samdomu programuotoju Vokietijoje. Ankstesniuose darbuose Stepan turėjo patirties su skirtingomis paltformomis bei technologijomis taip pat darbo patirties skirtingo dydžio komandose – nuo 1 iki 15 žmonių. Dabar jis labiausiai domisi naujausiomis Microsoft technologijomis bei atviraisiais standatais.

Daugiau informacijos https://msevents.microsoft.com/CUI/EventDetail.aspx?EventID=1032499358&Culture=LT-LT

Komentarai (1)
  • Blessing prieš 5 metus rašė:

    I didn’t know where to find this info then kbaoom it was here.

Rašyti komentarą

*