LSP

2011-09-28

Naujienos dėl Lietuvos studento pažymėjimo!

 

VGTU Studentų atstovybė informuoja, kad dauguma studentų užsakytų Lietuvos studento pažymėjimų (LSP) yra pagaminti, tačiau dėl techninių trečiųjų šalių problemų, praėjusią savaitę jie dar nebuvo suimportuoti į sistemą, todėl studentai negalėjo pasirinkti banko padalinio, kuriame atsiims LSP.

 

Lietuvos studento pažymėjimo atsiėmimas

 

Šiuo metu didžioji dalis problemų yra išspręsta ir dokumentai yra importuojami į sistemą, o studentai jau gali tęsti užsakymo veiksmus:

 

  • Gavę pranešimą apie pagamintą LSP, studentai turi pasirinkti banko padalinį ir laiką, kuriuo atvyks atsiimti savo pažymėjimą. Sistema pateikia laiką, kada konkrečiame padalinyje galima atsiimti dokumentą, todėl studentai gali rinktis padalinį, kuriame LSP bus galima atsiimti greičiausiai. Renkantis banką studentų atstovai rekomenduoja peržiūrėti kelis artimiausius banko padalinius, kadangi tikėtina, kad didžiuosiuose prekybos centruose esančiuose padaliniuose, dėl klientų srauto, eilės bus ilgesnės.

 

  • Kai LSP bus pristatytas į banko skyrių, studentas gaus pranešimą el. paštu, su priminimu apie pasirinktą aptarnavimo laiką. Atėjus pasirinktam aptarnavimo laikui, studentas turės su atsispausdinta sutartimi atvykti atsiimti LSP.

Nespėjant išdalinti pažymėjimų, papildomai juos dalins ir Lietuvos studentų sąjunga Vivulskio gatvėje (šį LSP išdavimo padalinį gali studentai pasirinkti kaip ir banko, tik čia norintys studentai atsiimti savo dokumentus, turės būti iš anksto būti sumokėję internetu ar banke ir ateiti su išrašu ar kvitu).

Ta pačia tvarka dokumentą galima atsiimti ir tiems studentams, kurie neatsiėmė savo pažymėjimo iš banko per praėjusius metus ir jie yra informuoti, kad LSP perduotas nacionalinei sąjungai.

Alternatyvių Lietuvos studento pažymų pratęsimas

LSP pažymos, išduotos universitete, visiems galioja tik iki spalio 1 d., todėl lengvatos viešąjame transporte nustos galioti kartu su pažyma.

Siekiant išspręsti susidariusią situaciją, kad studentai nemokėtų baudų ar nedidėtų jų išlaidos naudojantis viešuoju transportu, šiandien Vilniaus Gedimino technikos, Vilniaus ir Mykolo Romerio universitetų Studentų atstovybės išsiuntė raštą Susisiekimo, Švietimo ir mokslo ministrams bei SĮ ,,Susisiekimo paslaugos“ direktoriui, kuriame prašoma pratęsti pažymų ir pažymėjimų, galiojusių iki 2011 rugsėjo 30 d. galiojimą iki spalio 20 d.

Šiuo metu studentų atstovai laukia reagavimo į pateiktą raštą ir gavus atsakymą žada skubiai informuoti visus studentus.

Raštą ,,Dėl lengvatų studentams, naudojantiems viešojo transporto paslaugas, pratęsimo“ galite parsisiųsti čia.

VGTU SA – už studentišką rytojų!

VGTU SA informacija

 

Rašyti komentarą

*